Par Takšu portālu

Takšu portāls dibināts 2009. gada 9. februārī ar mērķi popularizēt takšu šķirni Latvijā, kā arī palīdzēt suņu saimniekiem rast informāciju par daudzām aktuālām tēmām.

Portālā Jūs atradīsiet informāciju par takšu šķirnes izcelsmi, vēsturi un standartu. Uzzināsiet, kur un pēc kādiem kritērijiem izvēlēties un iegādāties kucēnu, kā izvēlēties sunim piemērotāko barību, cik bieži suns jāmazgā, kā pareizi nogriezt sunim nagus un daudz ko citu. Sadarbojoties ar Latvijas veterinārārstiem, tapuši daudzi noderīgi raksti par suņa veselību. Tāpat portālā atradīsiet informāciju par suņa uzvedību un apmācību.

Foto: Everita Pāne

P.S. Ja nebūtu Skipera, droši vien nebūtu arī šī portāla. Jo tieši Skipers bija tas, kas mani iedvesmoja to izveidot. Pateicoties abiem saviem taksīšiem, mīlestība pret šo šķirni tikai turpina pieaugt. Un arī pēc daudziem gadiem vēl aizvien pilnveidoju portālu, laiku pa laikam to papildinot ar jaunu un noderīgu informāciju. Tāpēc ļoti ceru, ka mans ieguldītais darbs un pieredze izrādīsies kādam noderīga.

Everita Pāne, portāla autore un redaktore


    © Takšu portāls, Anno 2009