Par Skiperu

Ja nebūtu Skipera, droši vien nebūtu arī šī portāla... Šis ir specveltījums tieši viņam. Diemžēl, nu jau kādu laiku šis lieliskais suns skrien citos medību laukos, taču, pateicoties viņam, ir radītas daudzas paliekošas lietas, kā arī piepildītas dažādas pārdrošas idejas. Pateicoties viņam, arī es pati esmu tieši tāda, kāda esmu. Skipers man palīdzēja kļūt par labāku cilvēku. Viņš bija mana mūza, kas motivēja atklāt sevī dažādus talantus, mācīties, radīt, nebaidīties no izaicinājumiem, noticēt saviem spēkiem, sasniegt. Tāpēc ļoti vēlos, lai viņa labais vārds dzīvoti mūžīgi.

Foto: Everita Pāne

Daudzus gadus viņš mūs priecēja ar savām izdarībām un lielisko humora izjūtu. Pierādīja sevi gan kā talantīgs foto modelis, gan aizrautīgs takšu salidojumu dalībnieks un atraktīvs triku meistars. Savas dzīves laikā pabija daudzos preses izdevumos, kā arī filmējās kino un piedalījās dzīvnieku talantu šovā. Visādi citādi Skipers bija pavisam parasts un lādzīgs takšu puika, kas 2006. gada 10. jūlijā piedzima Jelgavā un arī savu mūža nogali pavadīja netālu no Jelgavas.

Foto: no Everitas Pānes personīgā arhīva

Vienmēr esmu uzskatījusi, ka Skipers bija grāmatas cienīgs personāžs. Tā nu beidzot 2020. gadā šo apgalvojumu arī realizēju dzīvē, uzrakstot un izdodot "Skipera memuārus". Jo viņš bija mans Sirds Suns, kāds var būt tikai reizi mūžā. 

  Everita Pāne, portāla autore un redaktore


    © Takšu portāls, Anno 2009