Par portālu

Takšu portāls dibināts 2009. gada 9. februārī ar mērķi – popularizēt takšu šķirni Latvijā.

Portālā Jūs atradīsiet informāciju par takšu šķirnes vēsturi, izcelsmi un standartu, kā arī pārliecināsieties, cik takši patiesībā ir daudzveidīgi un universāli suņi. Uzzināsiet, kur un pēc kādiem kritērijiem izvēlēties un iegādāties kucēnu, kā arī visu par suņa ēdienkarti un to, cik bieži suns jāmazgā, kā pareizi nogriezt sunim nagus un daudz ko citu. Sadarbojoties ar Latvijas veterinārārstiem, tapuši daudzi noderīgi raksti par suņa veselību. Plaša sadaļa veltīta apmācībai, kas pierāda to, cik takši ir apķērīgi un viegli apmācāmi.

Ja nebūtu Skipera, droši vien nebūtu arī šī portāla... Šis ir specveltījums tieši viņam. Par Skiperu varētu rakstīt grāmatas un uzņemt filmas. Jau daudzus gadus viņš mūs priecē ar savām izdarībām un lielisko humora izjūtu. Ir pierādījis sevi kā talantīgs foto modelis, aizrautīgs takšu tusiņu dalībnieks un atraktīvs triku meistars. Pabijis daudzos preses izdevumos un sniedzis interviju Latvijas Radio, kā arī filmējies kino un piedalījies dzīvnieku talantu šovā.

Veidosim portālu kopā! Labprāt uzklausīsim Jūsu – takšu saimnieku – ieteikumus, padomus un pieredzi, kā arī gaidīsim interesantus stāstus un fotogrāfijas uz e-pastu: taksuportals@gmail.com

Ar cieņu, Takšu portāla autore un redaktore, kinologs Everita Pāne


    © Takšu portāls, Anno 2009