Galda spēle "Taksīšu CIRKS"

Galda spēle "Cirks" man asociējas ar bērnību pagājušā gadsimta 80-tajos gados. Iespējams, šī bija pirmā galda spēle, kuru savā mūžā spēlēju. Tolaik gan tas bija klasiskais cirks ar klasiskajiem cirka personāžiem un elementiem. Jau vairāk nekā 15 gadus diendienā esot kopā ar amizantajiem taksīšiem, ik pa laikam rodas kāda ideja jeb tieku iedvesmota radīt kaut ko ar viņiem saistītu. Tā arī kādā dienā piesēdos pie datora un dažu stundu laikā radīju savu "Cirka" versiju, kur šoreiz galvenajā lomā, saprotams, taksīši! Pirmie, kuri spēli iemēģināja, bija mani bērni (4 un 6 gadus veci), kuri to uzreiz atzinīgi novērtēja un izspēlēja vairākas reizes pēc kārtas. Tāpēc nolēmu to piedāvāt uzspēlēt arī citiem interesentiem. 

Spēle ir gaužām vienkārša, taču reizē arī dinamiska, jo ne vienmēr uzvar tas, kurš uzmet to lielāko ciparu. Intriga saglabājas līdz pat spēles beigām. Tu ātri vien vari tikt līdz pat laukuma augšai, taču tikpat ātri taksītis tevi pa trepēm novedīs lejā. Visu nosaka veiksme!

Spēles laukums sadalīts lauciņos no 1 līdz 100. Uzvar tas spēlētājs, kurš pirmais nokļūst lauciņā "100". Katrs spēlētājs izvēlas vienu krāsaino kauliņu, ar kuru piedalīsies spēlē. Visi spēles dalībnieki pēc kārtas met metamo kauliņu. Kurš uzmet vislielāko skaitli, sāk spēli, metot kauliņu vēlreiz. Kādu skaitli uzmet, tik lauciņus paiet uz priekšu. Ja uzmet ciparu "6", metamo kauliņu met atkārtoti. Kad spēlētājs nonāk kādā no lauciņiem, uz kura atrodas taksis, ir jāveic konkrēta darbība, dodoties augšup vai lejup pa spēles laukumu.

Spēles komplektācijā ietilpst:

  • spēles laukuma pamatne (30x30 cm), salokāma uz pusēm
  • 4 dažādu krāsu spēlētāju kauliņi + metamais kauliņš
  • spēles noteikumi latviešu/angļu valodā
  • kartona kastīte ar vāciņu (16x32 cm) 

Uz doto brīdi visas galda spēles ir izpārdotas! Taču pastāv iespēja, ka, ja laika gaitā savāksies pietiekams gribētāju skaits, spēles tiks izgatavotas atkārtoti. Tāpēc, ja vēlies to iegūt savā īpašumā, aizpildi zemāk redzamo pieteikuma formu.

Spēles cena: 10 EUR (+PVN) + 4,50 EUR pasta izdevumi (pa Latviju). Ir iespēja nosūtīt arī uz ārzemēm. Sūtām ar Latvijas pasta starpniecību. 


    © Takšu portāls, Anno 2009