Grāmatas specifikācija:

  • Iesējuma tips: cietie vāki, glancēti
  • Izmērs: 21 x 14,8 cm (A5 formāts)
  • Lappušu skaits: 140
  • Izdošanas gads: 2021

UZ DOTO BRĪDI VISAS GRĀMATAS IR IZPĀRDOTAS! Taču pastāv iespēja, ka, ja laika gaitā savāksies pietiekams gribētāju skaits, grāmatas tiks drukātas atkārtoti. Tāpēc, ja vēlies to iegūt savā īpašumā, lūgums aizpildīt zemāk (aiz atsauksmēm) redzamo pieteikuma formu. 

LASĪTĀJU ATSAUKSMES

Gundega Švarcberga: Vizuāli krāšņā, ar skaistajām fotogrāfijām gaumīgi tapusī grāmata ir aizkustinošs dzīvesstāsts no suņa Kūpera skatpunkta. Katrs ar mīlestību rakstītais dzīves notikums un piedzīvojums ļauj iepazīt takša īpašo raksturu, neatkārtojamo individualitāti un vērot viņa pieaugšanu. Grāmata ir uzrakstīta ļoti labā valodā (izcils korektores darbs), savukārt ļoti prasmīgais un iejūtīgais vēstītājas talants ar spēju tvert sajūtu smalkās nianses, rada klātesamības sajūtu visos piedzīvojumos. Dinamiskums šo grāmatiņu padara īpašu, tāpēc to ar mīlestību un aizrautību var lasīt gan pieaugušie, gan bērni. Uzskatu, ka pēc grāmatas motīviem varētu radīt animācijas mini seriālu. Burvīgs un vienlaikus smeldzīgs stāsts, pie kura būs patīkami atgriezties vēlreiz. Rakstītais vēstījums un fotogrāfijas papildina viens otru, turklāt abi ir vienlīdz augstā kvalitātē.

Vita Niedre: Grāmata izlasīta vienā elpas vilcienā! Bērni mēģināja mani pāris reizes atraut no lasīšanas, taču neveiksmīgi. Grāmata patiesi aizrāva! Dzīvojot līdzi, šķita, ka tas viss notiek gluži kā manā dzīvē. Man meita bieži jautā – kāpēc es sunim ļauju šo un to? Un mana atbilde ir tieši tāda pati kā grāmatā - tāpēc, ka tas ir TAKSIS! Vienreizēji laba ideja bija par gredzeniem! Fantastiska! Beigās gan apraudājos. Gribētos, lai visiem takšiem būtu mīlestības pilna dzīve...

Ligita Upeniece: "Kūpera dienasgrāmatu" lasīju kopā ar mazo Bingo, kuru iegādājāmies četrus mēnešus pēc mūsu mīļā Makša aiziešanas mūžībā... Grāmata ir dzīvesprieka un mīlestības pilna, tajā ieskanas arī skumjas un sirdssāpes par uzticamo draugu.

Sandra Hmeļņicka: Mīļā Everita! Tieši gads ir paskrējis riņķī, un mūsu rokās nonākusi Tava otrā grāmata par Suni, kurš vēl piedevām ir Taksis ar izcili skaistu vārdu – Kūpers.  Iesaku to  izlasīt ikvienam, jo, kā jau dienasgrāmatās, tajā ir izstāstīts viss – gan takša un viņa saimnieces prieki, gan bēdas…

Guna Lāma: Liels paldies par emocijām un burvīgo humora izjūtu! Lasot, dažubrīd smējos kā kutināta, un dažubrīd nobira arī pa kādai asariņai. Kopumā grāmata ļoti, ļoti patika un fotogrāfijas, protams, ideāli papildina tekstu. Gaidīsim nākamo grāmatu!

Aiga Buholca-Emulova: "Kūpera dienasgrāmata" beidzot sasniegusi arī Šveici. Iesākumā kopā ar runci Manfrēdu bijām plānojuši to tikai izšķirstīt, kad pēkšņi attapāmies, ka esam izlasījuši jau līdz pēdējai lappusei! Grāmatu dažu stundu laikā "apēdu" kā gardu desertu. Tik viegli uzrakstīta, tik viegli lasāma! Lasot, visas ainiņas galvā vizualizējās un fotogrāfijas piedeva košumu iedomātajai ainai. Paldies, Everita, par burvīgo grāmatu, kas dod iespēju iejusties TAKŠA ādā! Izlasīju un vēlreiz pārliecinājos par savu vēlmi, ka tieši tagad ir pienācis īstais laiks tikt pie sava takša, tāpēc tagad ar nepacietību gaidu to dienu, kad viņu satikšu.

Raina Pivovarova: Sirsnīgi pateicos par brīnišķīgo grāmatiņu! Tā ir ļoti jauka, asprātīga un mīļa. Un vēl tie burvīgi izteiksmīgie foto! Man ļoti patika Jūsu izteiciens: "Mana dzīve bez suņiem būtu tas pats, kas dārzs bez ziediem," – skaistāk un patiesāk laikam nevar pateikt! Par sevi varu teikt, ka takši ir manas dzīves piepildījums, jo esmu viena, vīrs miris jau sen un bērni devušies savā dzīvē. Lai Jums vēl ilga kopā būšana!

Elza Luīze Veringena: “Kūpera dienasgrāmata” ir īsts emociju kokteilis – vēl viens lielisks vēstījums par nepārspējamo taksi! Savukārt pats Kūpers man ļoti atgādināja vienu no maniem pirmajiem suņiem – Kerry Blue terjeru, kuram arī bija “kronis” galvā. Autores vārdi grāmatas noslēgumā atsauc atmiņā lorda Bairona un Marka Tvena teikto, jo suns ir būtne, kas nekad nenodos, apveltīta ar bezgalīgu uzticību. Ar lielāko prieku izlasītu vēl kādu (trešo) grāmatu par šo lielisko dzīvnieku – Suni, un jo īpaši taksi. Liels paldies par iespēju izlasīt Kūpera stāstu!

Inese Dišmane: Paldies, Everita, par šo brīnišķīgo grāmatu! Tā ir kļuvusi par vienu no manām mīļākajām, jo ir emociju pārpilna, un ļoti atgādina manu taksi Karuzo. Nevaru nepiekrist grāmatā teiktajam: “...taksis un suns – tas nav gluži viens un tas pats. Taksis ir kā mazs cilvēciņš, ietērpies suņa mundierī. Ja cilvēkbērni, gadiem ejot, kļūst patstāvīgi un spēj paši par sevi rūpēties, tad suns līdz pat pēdējam elpas vilcienam ir pilnīgi atkarīgs no cilvēka.”


    © Takšu portāls, Anno 2009