Video kurss "Takša saimnieka ABC"

Tā kā takši manā dzīvē ir jau kopš 2006. gada, aizvadīto piecpadsmit gadu laikā ar viņiem kopā ir daudz piedzīvots un pārdzīvots. Esmu uzkrājusi vērtīgu pieredzi, ar kuru labprāt dalīšos. Tā kā regulāri saņemu vēstules no izmisušiem takšu saimniekiem par dažādiem sasāpējušiem jautājumiem, lai arī kā es to gribētu, tomēr apzinos, ka fiziski nespēju visiem palīdzēt. Tieši tāpēc izveidoju šo video kursu, lai jebkurš – topošais vai esošais takša īpašnieks spētu rast atbildes uz sev aktuāliem jautājumiem, kas skar suņa audzināšanu, apmācību, kopšanu, barošanu un veselību.

Noskatoties šo video kursu, jūs uzzināsiet, kur un pēc kādiem kritērijiem izvēlēties kucēnu, skaidrošu, kā veidojas kucēna cena. Dalīšos pieredzē par to, kā sagatavoties suņa ienākšanai ģimenē, iekārtojot tam atbilstošu un drošu vidi. Atklāšu, kāda ir panākumu atslēga ceļā uz harmonisku kopdzīvi ar suni, lai izvairītos no dažādām uzvedības problēmām. Stāstīšu arī par socializācijas programmu, kas jāīsteno kucēna pirmajos dzīves mēnešos un kāpēc tas ir svarīgi.

Tāpat šajā kursā būs pieejama informācija par visiem aktuālo tualetes apmācību. Palīdzēšu rast atbildes uz jautājumu – kā izvēlēties sunim piemērotāko barību? Skaidrošu, kāpēc suņiem rodas liekas svars un kā no šīs problēmas izvairīties. Nodemonstrēšu, kā pareizi nogriezt sunim nagus. Stāstīšu par suņa uzvedības un apmācības pamatprincipiem. Apskatīsim ne mazāk svarīgu tēmu, proti – "viens mājās" jeb, ko darīt, ja suns rej, gaudo un demolē mājokli, tiklīdz paliek viens. Dalīšos pieredzē par takšu saimniekiem aktuālo tēmu – muguras problēmām – to cēloņiem, ārstēšanu, rehabilitāciju un profilaksi.


    © Takšu portāls, Anno 2009