Suņu HOROSKOPI

AUNS (21.03.–20.04.)

 

Auna zīmē dzimis suns ir iz­teikts mednieks, straujš un draiskulīgs. Šie suņi spējīgi aizstāvēt savu saim­nieku, pat nerēķinoties ar bries­mām paša dzīvībai. Ar neizsīkstošo enerģiju un nenogurdināmo raksturu tie spējīgi izvest saimnieku no pacietības. Auna audzināšana prasa zināšanas, lielu pacietību, neatlaidību un mērķtiecību, kā arī sistemātisku mīluļa apmācību jau no agras bērnības. Auna zīmes suņiem ļoti patīk ilgstošas pastaigas kopā ar saimnieku. Šie suņi vienmēr centīsies ieņemt līdera pozīcijas citu sugas brāļu vidū, bet tikpat labi "uzkāps uz galvas" arī saimniekam, ja vien tam nebūs rakstura un nepietiks zināšanu, kā audzināt savu Aunu. Šie suņi labāk jutīsies lauku mājās, nevis vieni ieslēgti šaurā pilsētas dzīvoklī.

Labi sadzīvos ar saimnieku Aunu, Lauvu, Strēlnieku un arī Dvīni.


VĒRSIS (21.04.–22.05.)

Vērša zīmē dzimušie suņi ir enerģiski, izturīgi, spītīgi, neatlaidīgi un patmīlīgi dzīvnieki ar augstu sāpju slieksni. Ātri sadraudzējas ar citiem mājdzīvniekiem. Viņi ir diezgan slinki un ļoti konservatīvi radījumi, kam nepatīk jaunas pastaigu vietas un nogurdinoša dresūra. Pret Vērša suni nedrīkst izmantot spēka paņēmienus un nedrīkst tam kaut ko uzspiest ar varu. Šis suns ir liels gardumu cienītājs un uzticīgs sargsuns. Vērši ir muskuļoti un atlētiski suņi, taču viņiem ir nosliece uz alerģijām un aptaukošanos. Ēdienreize Vērša suņiem ir dienas svarīgākais notikums, tāpēc vecumdienās tiem ieteicama atslogojoša diēta. Vērsim ir spēcīgi attīstītas privātīpašnieka tieksmes.

Labi sadzīvos ar saimnieku Vērsi, Jaunavu, Mežāzi, Vēzi un Zivīm.


DVĪŅI (21./22.05.21.06.)

Dvīņu zvaigznājā dzimušais suns ir gudrs, enerģisks un valdzinošs, īsts aktieris, atvērts visam jaunajam, teicamnieks apmācībā, labprāt apgūst dažādus trikus. Ļoti jutīgs un līdz sirmam vecumam nemainīgi vieglprātīgs radījums. Viegli pielāgojas jebkuriem dzīves apstākļiem. Nepieciešamības gadījumā viņu uz laiku droši var atstāt suņu viesnīcā vai pie draugiem. Šie suņi ir lieli rējēji. Dvīņi ātri pagurst, tāpēc nav ieteicamas pārlieku lielas fiziskās aktivitātes. Ūdens nav šo suņu iecienītā stihija, tāpēc pie peldēm jāradina lēnām, ar pacietību, pretējā gadījumā Dvīnis visu atlikušo dzīvi ūdenim ies apkārt ar lielu līkumu. Dvīņi nepanes vientulību un ir ļoti emocionāli radījumi, ar mainīgu garastāvokli.

Labi sadzīvos ar saimnieku Dvīni, Svariem, Ūdensvīru, Aunu un Lauvu.


VĒZIS (22.06.–22.07.)

Ārkārtīgi smalki, rotaļīgi, mīloši, maigi un delikāti radījumi. Arī atriebīgi, ja apvainojas vai, ja kaut kas nenotiek pēc viņu prāta. Var ieriebt, gan iečurājot kurpēs, gan sagraužot kādu saimnieka lietu. Šie suņi necieš vientulību. Vēža zīmē dzimušie suņi labprāt uzklausa uzslavas, to nekad nebūs par daudz. Vēža suņiem ir jutīgs kuņģis, tāpēc tie noteikti jābaro ar atbilstošu un kvalitatīvu pārtiku. Šajā zīmē dzimušās kucītes pilnībā izbauda mātes laimi, savus mazuļus kopjot un barojot ar vislielāko atbildības sajūtu. Vēži labprāt uzrauga un pieņem par savējiem arī cilvēka bērnus vai kaķu mazuļus. Vēzīši ir ļoti apķērīgi, viņiem piemīt lieliska atmiņa. Ja saimniekam nebūs saderības ar Vēža zīmē dzimušu suni, dzīvnieks ļoti cietīs, var iedzīvoties dažādās slimībās vai pat depresijā.

Labi sadzīvos ar saimnieku Vēzi, Skorpionu, Zivi, Vērsi, Jaunavu.


LAUVA (23.07.–23.08.)

Lauvas zīmē dzimušie suņi jūtas kā īsti zvēru karaļi. Tie ir atturīgi, lepni un drosmīgi, grib būt līderi, bet labprāt arī palaiskojas. Nereti, pārvērtējot savas iespējas, Lauva spēj uzklupt pat daudzkārt varenākam ienaidniekam, un tas var beigties bēdīgi. Lauvas ir lieliski dienesta suņi, var strādāt robežapsardzē, muitā, apsardzē un policijā. Tie ir labi apsargi, kas ienaidnieku sajūt pa gabalu. Nekad nepalaidiet garām iespēju savu suni uzslavēt par labu darbu! Iegaumējiet, ka Lauva necieš kaķus. Ja mājās ir mincis, tur neiederēsies Lauvas zīmē dzimis suns. Šiem suņiem nepieciešams labi izgulēties. Pārtika nedrīkst būt barojoša un trekna. Lauvas zīmē dzimuši suņi ir jutīgi pret karstumu, tāpēc tos nedrīkst ilgi atstāt saulē.

Labi sadzīvos ar saimnieku Lauvu, Strēlnieku, Aunu.


JAUNAVA (24.08.–23.09.)

Jaunavas zīmē dzimis suns ir īsts darbaholiķis un lielisks mājas sargs. Taču tikpat labi šis suns jutīsies arī gulšņājot pilsētas dzīvoklī, ja vien veltīsiet pienācīgu laiku pastaigām. Jaunavas zīmē dzimušie suņi ir ļoti kārtīgi, tīrīgi un disciplinēti. Viņi stingri ievēro režīmu un viegli apvainojas, ja stundā, kad jāiet pastaigā, saimnieks nevar veltīt laiku savai Jaunavai. Šīs horoskopa zīmes suņi nepakļaujas svešu cilvēku ietekmei, drosmīgi aizstāv savus mājiniekus un vietu, kur dzīvo. Jutīgā vieta zarnu trakts, tāpēc nedodiet Jaunavai vecus produktus, ieskābušu zupu un treknu gaļu, pretējā gadījumā nāksies cīnīties ar suņa vēdera problēmām. Pēc astroloģiskiem pētījumiem, Jaunava ir visu augumā mazo sunīšu aizstāve.

Vislabāk sadzīvos ar saimnieku Jaunavu, Mežāzi, Vērsi, Vēzi, Skorpionu.


SVARI (24.09.–23.10.)

Eleganta un pievilcīga būtne ar lielu ietekmi ģimenē. Svaru zīmē dzimušie suņi spēj samierināt savus mīļos saimniekus, harmonizēt viņu savstarpējās attiecības, nogludināt ģimenes locekļu konfliktus. Nesaticīgās ģimenēs Svaru zīmē dzimušie suņi slimo, ir nīkulīgi. Šie suņi labi jūtas barā, turklāt viņi labi satiek ar jebkuru dzīvu radību vienalga, vai tas būs otrs suns, kaķis vai bruņurupucis. Palikuši mājās vieni, Svari no izmisuma spēj līdz aizsmakumam riet un gaudot. Svariem ļoti patīk komforts, tāpēc nedusmojieties, ieraugot mīluli saldi dusam jūsu laulības gultā. Svaru zīmē dzimušie ir "dziedoši" suņi, viņi labprāt piebalso mūzikai. Nereti Svarus pārņem laiskums un spītība, tādās dienās neplānojiet garas pastaigas.

Labi sadzīvos ar saimnieku Svariem, Ūdensvīru vai Dvīni.


SKORPIONS (24.10.–22.11.)

Uzticīgs saimniekam līdz pēdējam elpas vilcienam to var teikt par Skorpiona zīmē dzimušu suni. Skorpiona suņiem ir ļoti attīstīta oža. Viņi būs nepārspējami mednieka darbabiedri. Šiem suņiem ir pienākuma un misijas apziņa. Nenogurdināmi skrējēji, izturīgi un dzīvīgi savā būtībā šis suns ir milzīgs enerģijas kamols. Vislabāk, ja arī saimnieki ir aktīva dzīvesveida piekritēji un izskrien kopā ar suni rīta krosiņu. Ja Skorpionu pienācīgi nenodarbināsiet, viņš kļūs destruktīvs. Raksturīgas galējības cilvēks var kļūt par šā suņa labāko draugu vai par ļaunāko ienaidnieku, ja nonāks konfliktā ar suni. Suns nekad nepiedos netaisnīgu pāridarījumu un izdevīgā brīdī noteikti atriebsies. Skorpioni bieži jāved pastaigāties. Šiem suņiem piemīt labi attīstīta seksualitāte, tāpēc tie jāuzmana "suņu dienās".

Vislabāk spēs sadzīvot ar saimnieku Skorpionu, Zivīm, Mežāzi vai Lauvu.


STRĒLNIEKS (23.11.–21.12.)

Strēlnieka zīmē dzimušu suņu stihija ir plašums. Neiegādājieties kucēnu, ja esat iecerējuši viņu turēt šaurā pilsētas dzīvoklī. Šiem suņiem nepieciešama lauku māja. Strēlnieka suņi ir dzīvespriecīgi, nenogurdināmi un kustīgi. Viņi labi padodas apmācībai, ļoti piemēroti saimniekam ar kustīgu dzīvesveidu. Labi pielāgojas jauniem apstākļiem. Šajā zīmē dzimušie suņi var būt izcili neredzīgo cilvēku pavadoņi, ir piemēroti darbam un sportam. No saimnieka Strēlnieki gaida godīgu attieksmi. Suns apvainosies, ja saimnieks to nepelnīti sodīs vai izgāzīs dusmas. Ja patiesi mīlat savu Strēlnieku, iespēju robežās pacentieties viņu biežāk atlaist no pavadas izbaudīt brīvību.

Labi sadzīvos ar saimnieku Strēlnieku, Aunu, Lauvu, Ūdensvīru un Svariem.


MEŽĀZIS (22.12.–20.01.)

Veselīgs un spēcīgs suns, pamatīgs, līdzsvarots un apdomīgs. Mežāža zīmē dzimušam sunim pienākas ģimenes drauga tituls tas ir mierīgs un bez ierunām iekļausies visas ģimenes dienas ritmā. Taču par bohēmiskiem saimniekiem Mežāzis nebūs sajūsmā. Arī suns pats ir ļoti kārtīgs un disciplinēts, tāpēc savā veidā pieradina dievināto saimnieku un pārējos mājiniekus pie kārtības un disciplinē apkārtējos, jo pieprasa sevi barot un vest pastaigās stingri noteiktā laikā. Šim sunim patīk regularitāte un kārtība. Komunicējot ar Mežāzi, neizsakiet komandas pavēles izteiksmē. Mežāža zīmē dzimušam sunim piemīt nosliece uz aizcietējumiem, tāpēc ieteicams konsultēties ar veterinārārstu par piemērotāko barību.

Labi jutīsies kopā ar saimnieku Mežāzi, Vērsi, Jaunavu, Skorpionu vai Zivīm.


ŪDENSVĪRS (21.01.–18.02.)

Radoša, neatkarīga personība, īsta šova zvaigzne, kam riebjas dzīve stingrā režīmā. Draudzīgs, rotaļīgs, ar prieku piedalās jebkuros ģimenes pasākumos. Ūdensvīra zīmē dzimis suns par saviem draugiem uzskatīs jebkuru, arī svešiniekus, tāpēc neder mājas sarga lomai. Viņš labprāt visur pavadīs savu saimnieku, nevis sēdēs un gaidīs mājās. Ūdensvīra zvaigznājā dzimis suns ir smalka būtne, viņa veselību negatīvi iespaido kliegšana, nemitīgs stress. Svarīgi kucēna vecumā un tālākā dzīvē veikt visas nepieciešamās vakcinācijas, jo vīrusu infekcija var skart suņa nervu sistēmu. Ūdensvīra zīmē dzimušam sunim piemīt labas pielāgošanās spējas. Pluss palaists no pavadas, suns nekādā gadījumā neskries prom no saimnieka. 

Vislabāk sadzīvos ar saimnieku Ūdensvīru, Strēlnieku, Svariem un Dvīni.


ZIVIS (19.02.–20.03.)

Patiesi un labi cilvēka draugi, saticīgi, gatavi kalpot saimniekam, dievina pastaigas gar jūru un labprāt ēd jūras veltes. Zivju zīmē dzimuši suņi ir inteliģenti, kas apveltīti ar dzirkstošu radošo garu. Šāds suns ir pašpietiekams. Atstāts mājās viens, tas noteikti atradīs sev piemērotu nodarbošanos. Tikai neaizmirstiet sunim atstāt kādu rotaļlietu, kaulu vai iespēju vērot dzīvi aiz loga. Lai nu kurš, bet šis suns pratīs uzklausīt gan saimnieka priekus, gan bēdas un, pats galvenais uzticīgi glabās jūsu noslēpumus. Šiem suņiem piemīt spēja ārstēt saimnieku, piespiežoties klāt slimajai vietai. Suns nekad nesūdzēsies par ēstgribas trūkumu. Šie suņi nemēdz būt agresīvi, ir gudri, bet apmācības laikā var traucēt Zivs zvaigznājā dzimušajam sunim raksturīgās garastāvokļa maiņas.

Labi jutīsies kopā ar saimnieku Zivīm, Vēzi, Skorpionu, Mežāzi un Vērsi.


Horoskopus speciāli Takšu portālam sagatavoja ezotērikas pētniece Ilvija Melne

Foto: Everita Pāne


    © Takšu portāls, Anno 2009