Kā pieteikties izstādei?

Lai varētu ar suni piedalīties izstādēs sunim jābūt ar ciltsrakstiem, kā arī jums ir jābūt kāda kinoloģiskā kluba biedram.

Katru gadu kinoloģiskās organizācijas gan Latvijā, gan citur pasaulē publicē izstāžu sarakstu visam gadam.

Pieteikšanās uz izstādi sākās aptuveni 3–4 mēnešus pirms izstādes dienas. Jo agrāk pieteiksieties izstādei – jo lētāka dalības maksa. Dalības maksa parasti tiek sadalīta 3 posmos, piemēram – pirmajā mēnesī tā ir 10 EUR, otrajā – 15, bet trešajā – jau 25 vai vairāk. Tāpēc dalību izstādēs jāplāno savlaicīgi un pieteikšanos, kā arī maksu par izstādi nevajag atlikt uz pēdējo dienu.

Kad ir sākusies pieteikšanās uz kādu konkrētu izstādi, kuru var atrast izstāžu sarakstā – ir iespējams ieiet izstāžu organizatoru mājaslapā un uzzināt vairāk informācijas.


Latvijas kinoloģiskās federācijas IZSTĀŽU SARAKSTS


Uzejot uz konkrētās izstādes, var atrast pieteikšanās anketu – parasti tā ir WORD-a dokumentā, kuru var saglabāt datorā, lai to aizpildītu un vēlāk nosūtītu izstādes organizatoriem.

Lai pieteiktos izstādei, parasti jāizdara šādas formalitātes:

1. Jāaizpilda pieteikuma anketa (kas atrodama organizatoru mājaslapā).

2. Jāveic maksājums internetbankā. Jāsaglabā veiktā maksājuma kopija kā jpg vai pdf fails.

3. Jāieskenē/jānofotografē suņa ciltsraksti un kluba "maksājumu kartiņa".

4. Ja suns startē čempionu vai darba klasē – jāieskenē čempiona vai darba diploms.

5. Jānosūta viss iepriekš minētais izstādes organizatoriem uz norādīto e-pastu.

Parasti dažu dienu laikā pēc pieteikšanās uz jūsu e-pastu vajadzētu atnākt apstiprinājumam par to, ka pieteikums un visi nepieciešamie dokumenti ir saņemti. Ja tomēr vairāk kā nedēļu apstiprinājumu neesat saņēmuši – labāk tomēr piezvanīt izstādes organizatoriem un pārliecināties, ka viņi tiešām jūsu pieteikumu ir saņēmuši un reģistrācija ir veiksmīga.

Piesakoties uz izstādēm tepat Latvijā, 2 nedēļas vai nedēļu pirms izstādes pa pastu saņemsiet izstādes dalības numuriņu.

Piesakoties uz izstādēm ārzemēs – numuriņu saņemsiet izstādes dienā – izstādes norises vietā.

Everita Pāne


    © Takšu portāls, Anno 2009