"FCI Takšu īpašnieku un audzētāju kalendārs 2024"

Takšu kalendārus veidoju daudzus gadus un esmu ļoti priecīga, ka kopš pagājušā gada tas ir kļuvis starptautisks, piedaloties takšu īpašniekiem un audzētājiem ne vien no Latvijas, bet arī citām Eiropas valstīm. 

Tāpat kā iepriekšējos gadus, arī šogad tas būs A3 formāta (42x29,7cm) pāršķirams sienas kalendārs ar vārda un svētku dienām, mēness fāzēm un daudzām brīnišķīgām takšu fotogrāfijām. Ir iespēja pasūtīt arī anglisko versiju (bez vārda dienām). Kalendāru gatavā veidā varēs saņemt decembra sākumā, lai jau Ziemassvētkos varētu iepriecināt ģimeni un draugus.

Lai pasūtītu un iegūtu savā īpašumā kalendāru, līdz 1. novembrim lūgums aizpildīt zemāk redzamo PIETEIKUMA FORMU! Mēs ar jums sazināsimies, uz jūsu norādīto e-pastu nosūtot priekšapmaksas rēķinu. Kalendāra cena: 13 EUR (+PVN) + piegādes izmaksas (DPD pakomāts vai Latvijas pasts). Ir iespēja nosūtīt uz jebkuru pasaules valsti.

P.S. Šis unikālais kalendārs nebūs nopērkams veikalos un grāmatnīcās, tāpēc rezervējiet savus eksemplārus savlaicīgi! Kalendāri tiks nodrukāti ierobežotā tirāžā – tikai tik, cik iepriekš būs pasūtīti. Ja jums radušies kādi jautājumi vai neskaidrības, droši rakstiet uz e-pastu: taksuportals@gmail.com.


    © Takšu portāls, Anno 2009