Takšu kalendārs 2023


Mīļie takšu īpašnieki un fani! Arī šogad vēlamies Jums piedāvāt iespēju kopā veidot "TAKŠU KALENDĀRU" (2023), iesūtot savu takšu fotogrāfijas. Tas tāpat kā iepriekšējos gadus būs A3 formāta (42x29,7cm) pāršķiramais sienas kalendārs ar vārda un svētku dienām, mēness fāzēm un daudzām brīnišķīgām takšu fotogrāfijām. Kalendāru gatavā veidā varēs saņemt decembra sākumā, lai jau Ziemassvētkos varētu iepriecināt ģimeni un draugus.

Ja vēlaties savu mīluli redzēt nākamā gada takšu kalendārā, līdz 3. oktobrim uz e-pastu: taksuportals@gmail.com atsūtiet 5 (vai vairāk) kvalitatīvākās, atraktīvākās un interesantākās sava takša fotogrāfijas maksimāli lielā izmērā un labā kvalitātē. Vēlams – dažādos gadalaikos. No iesūtītajām fotogrāfijām tad arī izraudzīsimies pašu labāko, iespējams – vairākas, kuras nonāks kalendārā. Ja gadījumā kalendāram vēlaties iesūtīt sava suņa bildes, kuru autors ir kāds, kurš sevi dēvē par “fotogrāfu”, lūgums – vispirms šo faktu saskaņot ar konkrēto cilvēku, lai vēlāk nevienam nerastos nekādas pretenzijas.

Taču jāņem vērā, ka NE VISAS iesūtītās fotogrāfijas tiks automātiski iekļautas kalendārā, jo, pirmkārt, fotogrāfijām jāatbilst noteiktam kvalitātes standartam, lai tās varētu izmantot poligrāfijā. Otrkārt, konkrētajam sunim ir jābūt taksim, nevis attālam šķirnes radiniekam. Un, treškārt, tā kā kalendārā iekļaujamo fotogrāfiju skaits ir ierobežots, tam tiks izvēlētas tikai pašas interesantākās, kompozicionāli veiksmīgākās un baudāmākās fotogrāfijas. Ja kāda no Jūsu iesūtītajām fotogrāfijām tiks iekļauta kalendārā, saņemsiet apstiprinājuma e-pastu.

_____________________________________________________________________

Lai pasūtītu un iegūtu savā īpašumā kalendāru, līdz 1. novembrim lūgums aizpildīt zemāk redzamo PIETEIKUMA FORMU. Mēs ar jums sazināsimies, uz jūsu norādīto e-pastu nosūtot priekšapmaksas rēķinu. Kalendāra cena: 13 EUR/gab. + 3 EUR pasta izdevumi (pa Latviju). Sūtām arī uz ārzemēm. Sūtām ar Latvijas pasta starpniecību. Kalendārs būs pieejams gan latviešu, gan (ja būs pieprasījums) arī angļu valodā (bez vārda dienām).

P.S. Šis unikālais kalendārs nebūs nopērkams veikalos un grāmatnīcās, tāpēc rezervējiet savus eksemplārus savlaicīgi! Kalendāri tiks nodrukāti ierobežotā tirāžā – tikai tik, cik iepriekš būs pasūtīti. Ja jums radušies kādi jautājumi vai neskaidrības, droši sazinieties ar mums, rakstot uz e-pastu: taksuportals@gmail.com.

 


    © Takšu portāls, Anno 2009