Ogres kinoloģiskā kluba TAKŠU SEKCIJA

Ogres kinoloģiskais klubs ir viens no reģionālajiem klubiem sabiedriska, nekomerciāla organizācija, kas apvieno sevī Latvijas Kinoloģiskās federācijas (LKF/FCI) klasifikatorā reģistrēto šķirņu suņu mīļotājus, īpašniekus un audzētājus.

Par Ogres kinoloģiskā kluba TAKŠU SEKCIJU...

Ogres kinoloģiskā kluba "Takšu sekcija" nodibināta 2006. gadā.  Aizvadīto gadu laikā 6 kluba biedri ir ieguvuši kinologa sertifikātu, bet mūsu kluba biedrs – kinologs Jūlija Zalgaucka – kļuvusi arī par LKF/FCI 4. grupas (takšu) izstāžu eksperti.

Esam mazs, bet draudzīgs un saliedēts kolektīvs. Regulāri apmeklējam dažādus Latvijas Kinoloģiskās federācijas (LKF) rīkotos kursus un seminārus, pilnveidojot savas zināšanas. Atbalstām viens otru un dalāmies pieredzē arī ar citiem.

Mums ir izveidojusies laba sadarbība arī ar citu valstu takšu audzētājiem. Daudzi no mūsu kluba takšiem ir ievesti no slavenām Krievijas un Eiropas audzētavām.

Mūsu suņi regulāri startē izstādēs Latvijā un ārpus tās, iegūstot godalgotas vietas, daudzi no tiem ir vairāku valstu čempioni, kuri ir pierādījuši sevi ne tikai izstādēs, bet arī "darba" pārbaudēs. Reizi gadā organizējam specializēto takšu izstādi.


Mūsu klubā ir kompetenti un pieredzējuši kinologi un takšu audzētāji:

Īsspalvainie standarta takši – audzētava "Dachsmystery"

Īpašniece, kinologs – Svetlana Malgina

Tel. 26464672, e-pasts: dachsmystery@inbox.lv


Īsspalvainie miniatūrie un trušu takši

Audzētāja – Jolanta Skrīvele 

Tel. 26242531, e-pasts: elka1025@inbox.lv


Asspalvainie miniatūrie takši – audzētava "Creme de la Creme"

Īpašniece, kinologs Baiba Nummure

Tel. 29166322, e-pasts: cremedelacreme@e-apollo.lv

Audzētavas mājaslapa: http://cremedelacremeteckel.jimdo.com


Ja Jūs interesē takšu kucēni vai vēlaties iestāties klubā sazinieties ar kādu no mūsu iepriekš minētajiem takšu audzētājiem.

Priecāsimies redzēt Jūs un Jūsu mīluli savā pulkā!


    © Takšu portāls, Anno 2009