Labdarības akcija "Piepildām bļodiņas!" 2011

Šī bija jau piektā mūsu organizētā labdarības akcija, kurā vācām gan barību, gan citas noderīgas lietas, lai palīdzētu kādai Latvijas dzīvnieku patversmei.

Līdz šim esam sarūpējuši ziedojumus un pabijuši jau sešās Latvijas dzīvnieku patversmēs: Juglā, Līčos, Ogrē, Jēkabpilī, Slokā un Talsos.

Šoreiz ziedojumus izlēmām nogādāt Ķekavas novada dzīvnieku patversmei "Mežavairogi", kurā mitinās gandrīz 70 suņi un 30 kaķi. Patversmē nonāk dzīvnieki no Baldones, Ķekavas, Salaspils, Stopiņu, Bauskas, Iecavas un Siguldas novadiem, kā arī no citām vietām, ja vien ir kāda brīva vieta.

PALDIES VISIEM, kas atbalstīja šo labdarības akciju un gala rezultātā esam savākuši līdz šim lielāko sausās barības daudzumu – 340 kg, kā arī konservus, rotaļlietas, kakla siksnas un pavadas, avīzes, saimniecības līdzekļus un daudzas citas noderīgas lietas.

Kopā ar patversmes saimniekiem un darbiniekiem. Patversmei tika uzdāvināts rāmītis ar akcijas simboliku un visu ziedotāju vārdiem, kā arī – Takšu portāla nākamā gada kalendārs.

Dāvaniņas tika sakrautas lielā piekabē un nogādātas patversmes iemītniekiem.

Patversmē ir ļoti daudz suņu un kaķu, katram ir savs  liktenis un stāsts, taču ikviena sapnis un cerība ir – ka kādu dienu viņiem kāds atbrauks pakaļ, kāds, kurš dāvās mājas, ģimeni un mīlestību.

Viņi tic brīnumam... Un gaida SAVU cilvēku.

Vēlreiz vēlos teikt sirsnīgu un lielu PALDIES visiem akcijas dalībniekiem un atbalstītājiem, īpašs paldies – "Tukuma Straumei", firmai "SKS Projekti" un Ingai Cerbulei.

Atliek vien piebilst, ka pa šīm piecām labdarības akcijām kopā esam savākuši 1 tonnu un 190 kg sausās suņu un kaķu barības.

KOPĀ MUMS ATKAL IZDEVĀS! Uz tikšanos kādā no nākamajām labdarības akcijām...

Everita Pāne


    © Takšu portāls, Anno 2009