Labdarības akcija "PALĪDZI PIEPILDĪT MANU BĻODIŅU!"

 

Takšu portāls 4-to reizi rīkoja labdarības akciju, vācot barību u.c. noderīgas lietas, ko nogādāt kādai Latvijas dzīvnieku patversmei.

 

Šoreiz savācām 235 kg sausās suņu un kaķu barības, kā arī konservus, avīzes, kakla siksnas, pavadas, bļodiņas u.c. noderīgas lietas patversmei.

Šoreiz ziedojumus vedām uz Talsu dzīvnieku patversmi "Ausma".

Patversmes darbiniekiem tika nodots arī rāmītis ar informāciju par akciju un visiem ziedotāju vārdiem.

Talsu dzīvnieku patversme atrodas Talsu pilsētas nomalē un darbojas jau kopš 1998. gada. Tā ir privāta patversme, kas pieder Agrītai Dreimanei (84 gadus vecai pensionārei), kura saviem spēkiem un līdzekļiem to ir izveidojusi, lai palīdzētu noklīdušiem un pamestiem suņiem un kaķiem. Patversmē darbojas 4 darbinieki un uzturas aptuveni 30 kaķi un 20 suņi, kuru skaits nemitīgi mainās.

Suņi mitinās samērā plašos un ērtos voljēros. Kā arī tiek vesti 2 reizes dienā uz pastaigu laukumu.

Patversmes iemītnieki saka SIRSNĪGU PALDIES visiem, kas piedalījās mūsu labdarības akcijā un sarūpēja garšīgas dāvanas patversmes iemītniekiem.

Taču visvairāk viņi alkst pēc mājām un mīlošiem saimniekiem. Suņi būs labi draugi un teicami sargi privātmājā - VARBŪT TU MEKLĒ DRAUGU TIEŠI SEV?

Saimniek, kur tu esi...?! 

Patversmē mitinās arī vairākas kaķu mammas ar mazajām atvasēm, kas lūko pēc saviem saimniekiem.  Arī runčuki gaida savus saimniekus! Visi dzīvnieki šeit ir sterelizēti.

Esam ļoti priecīgi par izdevušos akciju un aicinām arī turpmāk mūs atbalstīt!

Paldies VISIEM, kas piedalījās un palīdzēja! Uz tikšanos Ziemassvētku labdarības akcijā!

Everita Pāne


    © Takšu portāls, Anno 2009