Ziemassvētku DĀVANU MAISS 2010

Jau trešo reizi Takšu portāls organizēja labdarības akciju, lai vāktu līdzekļus, kas šobrīd vairāk, kā jebkad nepieciešami Latvijas dzīvnieku patversmēm. 

Pērn mantas vācām tikai pPortāla ietvaros, taču šoreiz lūdzām palīdzību žurnāla "Astes" lasītājiem un viņi mūs sadzirdēja! Par tik lielu atsaucību varēja tikai sapņot... 

Akcijas laikā katru dienu saņēmām zvanus no atsaucīgajiem žurnāla lasītājiem, kas vēlējās palīdzēt. Visvairāk ziedoja tieši tie, kam pašiem šobrīd neklājas viegli, proti – gados vecāki cilvēki un pensionāri. Katrā viņu atvestajā lietā – vai tas bija deķītis, spilventiņš vai džemperis – bija jaušams sirds siltums un mīlestība, kas kaut nedaudz sasildīs patversmes iemītniekus. 

Šoreiz uzstādījām jaunu rekordu barības ziņā! Ja pērn tika saziedoti 170 kg sausās barības, tad šoreiz tie bija jau 315kg! 

Tika saziedots arī milzum daudz patversmei noderīgo mantu – segas, spilveni, mēteļi, džemperi, bļodiņas, rotaļlietas, pavadas, kā arī tik ļoti noderīgie saimniecības līdzekļi patversmei (spaiņi, slotas, ziepes u. c.).

Kopā ar žurnālu "Astes" pasniedzam dāvanas Jēkabpils dzīvnieku patversmei

Pārējās dāvanas tika nogādātas Slokas dzīvnieku patversmei

Nododam dāvanas patversmes iemītniekiem. 

Patversmes sunīši mūs uzņēma ar lielu viesmīlību un sirsnību. 

Bet vislabākā dāvana, protams, būtu – siltas mājas un mīloša ģimene.... 

VISLIELĀKAIS PALDIES jāsaka žurnāla "Astes" lasītājiem par necerēti lielo atsaucību un dāsnumu! Paldies arī visiem takšu saimniekiem, kuri atbalsta visas mūsu rīkotās akcijas!

KOPĀ MUMS ATKAL IZDEVĀS! 

Uz tikšanos atkal nākamajā gadā!

 Everita Pāne


    © Takšu portāls, Anno 2009