Takšu kalendārs 2022


Mīļie takšu īpašnieki un fani! Arī šogad Jums ir iespēja iegūt savā īpašumā "TAKŠU KALENDĀRU" (2022), kas nebūs pieejams veikalos un grāmatnīcās. Tas tāpat kā iepriekšējos gadus būs A3 formāta (42x29,7cm) pāršķiramais sienas kalendārs ar vārda un svētku dienām, mēness fāzēm un daudzām brīnišķīgām takšu fotogrāfijām. Kalendāru gatavā veidā varēs saņemt decembra sākumā, lai jau Ziemassvētkos varētu iepriecināt ģimeni un draugus.

 

Lai pasūtītu un iegūtu savā īpašumā kalendāru, līdz 1. novembrim lūgums aizpildīt zemāk redzamo PIETEIKUMA FORMU! Mēs ar jums sazināsimies, nosūtot priekšapmaksas rēķinu. Kalendāra cena: 12 EUR/gab. + 3 EUR pasta izdevumi (pa Latviju). Sūtām arī uz ārzemēm. Sūtām ar Latvijas pasta starpniecību. Kalendārs būs pieejams gan latviešu, gan arī angļu un krievu valodā (bez vārda dienām). 

P.S. Šis unikālais kalendārs nebūs nopērkams veikalos un grāmatnīcās, tāpēc rezervējiet savus eksemplārus savlaicīgi! Kalendāri tiks nodrukāti ierobežotā tirāžā – tikai tik, cik iepriekš būs pasūtīti. Ja jums radušies kādi jautājumi vai neskaidrības, droši sazinieties ar mums, rakstot uz e-pastu: taksuportals@gmail.com.

 

Powered byEMF Online Payment Form

 


    © Takšu portāls, Anno 2009