Takšu portāla KALENDĀRS 2021

Mīļie takšu īpašnieki un fani! Šogad pēc ilgiem laikiem vēlos Jums atkal piedāvāt iespēju kopā veidot Takšu portāla "TAKŠU KALENDĀRU 2021" – iesūtot savu takšu fotogrāfijas. Tas būs A3 formāta (42x29,7cm) pāršķiramais sienas kalendārs ar vārda un svētku dienām, mēness fāzēm un daudzām brīnišķīgām takšu fotogrāfijām. Kalendāru gatavā veidā varēs saņemt decembra sākumā, lai jau Ziemassvētkos varētu iepriecināt ģimeni un draugus.

Tātad ja vēlaties savu mīluli redzēt nākamā gada takšu kalendārā, līdz 1. oktobrim uz e-pastu: taksuportals@gmail.com atsūtiet 5 kvalitatīvākās, atraktīvākās un interesantākās sava takša fotogrāfijas maksimāli lielā izmērā un labā kvalitātē. No iesūtītajām fotogrāfijām tad arī izraudzīsimies pašu labāko, iespējams – vairākas, kuras nonāks kalendārā.

Taču jāņem vērā, ka NE VISAS iesūtītās fotogrāfijas tiks automātiski iekļautas kalendārā, jo, pirmkārt, fotogrāfijām jāatbilst noteiktam kvalitātes standartam, lai tās varētu izmantot poligrāfijā. Otrkārt, konkrētajam sunim ir jābūt taksim, nevis attālam šķirnes radiniekam. Un, treškārt, tā kā kalendārā iekļaujamo fotogrāfiju skaits ir ierobežots, tam tiks izvēlētas tikai pašas interesantākās, kompozicionāli veiksmīgākās un baudāmākās fotogrāfijas. Ja kāda no Jūsu iesūtītajām fotogrāfijām tiks iekļauta kalendārā, saņemsiet apstiprinājuma e-pastu.


Kalendārs būs pieejams gan LATVIEŠU, gan ANGĻU valodā. Angliskajā versijā tas būs bez vārda dienām. Lai pasūtītu kalendāru, lūgums aizpildīt zemāk redzamo pieteikuma formu! Kalendāra cena: 11 EUR/gab + pasta izdevumi (3 EUR pa Latviju). Sūtu arī uz ārzemēm.

P.S. Ja ir vēlme, kopā ar kalendāru iespējams pasūtīt arī šī gada takšu mīļu lasītāko grāmatu "Skipera memuāri".


    © Takšu portāls, Anno 2009