LABDARĪBAS AKCIJA 2016

"Par ķepām un astēm!"

Ir veiksmīgi noslēgusies jau 10-tā mūsu organizētā labdarības akcija "Par ķepām un astēm!" Ar prieku un gandarījumu vēlos paziņot, ka šoreiz esam uzstādījuši jaunu rekordu un, salīdzinot ar iepriekšējām akcijām, savākuši līdz šim lielāko barības daudzumu (suņu un kaķu sauso barību, konservus, našķus, rīsus, griķus, auzu pārslas u. c.) – kopā 460kg! Kā arī ļoti daudzas citas patversmes iemītniekiem noderīgas lietas – kakla siksnas, pavadas, bļodiņas, rotaļlietas, būrus, guļvietas, avīzes, segas – visu pat grūti uzskaitīt...

Arī šogad ziedojumus nogādājām Ozolnieku novada "Rēviciem" – dzīvnieku aizsardzības biedrībai "Ķepu-ķepā", kur mitinās ne vien 70 suņi un kaķi, bet arī zirgi un citi izglābtie dzīvnieki. Plašāka informācija par patversmi un tās iemītniekiem: www.kepa.lv.

No sirds vēlos teikt ļoti lielu un sirsnīgu PALDIES ikvienam akcijas dalībniekam, ikvienam, kurš pielika savu roku, lai šī akcija izdotos! Pirmkārt, paldies maniem vislielākajiem palīgiem – Solvitai Pormalei un Nikam Pormalim par ziedojumu vākšanu Rīgā! Protams, mīļš paldies arī manai ģimenei par atbalstu un palīdzību ziedojumu vākšanā, šķirošanā un nogādāšanā! Tāpat prieks, ka mūsu akcijā aizvien vairāk iesaistās arī bērni un jaunieši – paldies Līvbērzes vidusskolas kolektīvam, Ozolnieku bērnudārza "Zīlīte" Rūķīšu un Mārīšu grupiņu bērniņiem, Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas 9. klases skolniekiem, kā arī visiem, visiem labajiem un sirsnīgajiem cilvēciņiem, kuri mūs atbalstīja. Paldies, ka Jūs visi esat un kopā mēs spējam padarīt pasauli labāku!

Ar cieņu, Everita Pāne


    © Takšu portāls, Anno 2009