Takšu portāla LABDARĪBAS AKCIJA 2015

"Par ķepām un astēm!"

Kaut arī laikapstākļi šobrīd tādi pavisam neraksturīgi decembrim un Ziemassvētku laikam, tomēr sirdi priecē mūsu labdarības akcijā iesaistīto cilvēciņu paveiktais, lai kaut nedaudz sasildītu patversmē mītošo dzīvnieciņu nosalušās sirsniņas.

Tika saziedots 200 kg dzīvnieku barības, tostarp arī rīsi, griķi, auzu pārslas, burkāni un kartupeļi, no kā suņiem tiks gatavots siltais ēdiens. Tāpat akcijas dalībnieki bija sarūpējuši siltas sedziņas, avīzes, rotaļlietas, kakla siksnas, pavadas un dažādus našķīšus.

Šoreiz mūsu ceļš veda uz Ozolnieku novada "Rēviciem" – dzīvnieku aizsardzības biedrību "Ķepu-ķepā", kur mitinās ne vien 70 suņi un kaķi, bet arī zirgi, kazas, truši, aitu cūkas un fazāni.

Tas ir neaptverams darbs, ko patversmes vadītāja Iveta kopā ar saviem palīgiem ik dienas paveic, lai apčubinātu visus šos dzīvnieciņus un rūpētos par viņu labklājību.

Ļoti iepriecināja fakts, ka, pateicoties kādam dāsnam sponsoram, patversme tikusi pie jauniem un kvalitatīviem voljēriem, uz kuriem drīzumā lielākā daļa suņu arī pārcelsies.

Patversmes cilvēki ir ļoti atsaucīgi, sirsnīgi un gaida ciemos apmeklētājus ne tikai pirms Ziemassvētkiem. Uz patversmi var un vajag braukt kopā ar visu ģimeni, kur var ne vien apskatīt un iepazīt visus tajā mītošos dzīvnieciņus, bet arī izdarīt kādu labu darbiņu – palīdzēt izvest pastaigā patversmes sunīšus vai atvest kaut ko noderīgu patversmes iemītniekiem.

Plašāka informācija par patversmi un tās iemītniekiem var atrast mājaslapā: www.kepa.lv. Patversme nesaņem valsts vai pašvaldības atbalstu, tāpēc ikviens ziedojums ir ļoti svarīgs.

Kā jau ierasts, arī šogad patversmei tika dāvināts rāmītis ar visiem ziedotāju vārdiem, kā arī Takšu portāla nākamā gada kalendārs.

Vēlreiz vēlos pateikt LIELU PALDIES visiem akcijas dalībniekiem, tostarp īpašs paldies mūsu ilggadējiem atbalstītājiem – AS "Tukuma Straume" un personīgi – Ligitai Strodei, Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas 8. komercklases skolēniem un viņu skolotājai – Ludmilai Pānei, kā arī akcijas "rūķim" – Solvitai Pormalei, kas palīdzēja ziedojumus vākt Rīgā, un visbeidzot – paldies par atbalstu manai ģimenei. Bez Jums visiem – labajiem un sirsnīgajiem cilvēciņiem šī akcija nemaz nebūtu iespējama... Paldies, ka Jūs visi esat un kopā mēs spējam padarīt pasauli labāku!

Cerot uz Jūsu atsaucību arī turpmāk – Everita Pāne


    © Takšu portāls, Anno 2009