"SUPERTAKSIS 2015"

Konkurss noslēdzies! Par "SUPERTAKSI 2015portāla lietotāji atzinuši RENDIJU no Rīgas.


KONKURSA DALĪBNIEKI

Pagājušā gada konkursa uzvarētājs 6 gadus vecais KŪPERS šajā konkursā piedalās kopš 2011. gada gan kopā ar Skiperu, gan demonstrējot savas individuālās prasmes un stiprās puses.

Kūperu mājās mēdz dēvēt par "kārtībnieku" – visam ir jābūt savās vietās, tāpēc pavisam nesen iemācījās jaunu triku aiztaisīt dažādas durvis, ko saimnieki mēdz atstāt vaļā. Pēc ēšanas taksis ikreiz dodas noslaucīt muti – gadās, ka to dara savā vietiņā, bet citreiz arī uz dīvāna vai paklāja. Viens no iecienītākajiem Kūpera trikiem velšanās pa saimnieku gultu.


5 gadus vecā takšu meitene DŽETA no Rīgas konkursā piedalījās jau pagājušajā gadā, kad demonstrēja prasmi uzkāpt pa ļoti augstām un stāvām kāpnēm.

Džeta palīdz un labprāt sniedz savas konsultācijas dārza darbos. Mājās nekas nenotiek bez viņas līdzdalības. Arī saviem "ciemiņiem" prot ierādīt, kā tad īsti ciemos jāuzvedas.


6 gadus vecais rīdzinieks RENDIJS ir īsts supervaronis, jo konkursā "SuperTaksis” piedalās jau septīto gadu pēc kārtas.

Rendijam ļoti patīk izpildīt dažādus trikus un viņš to dara ar lielu prieku. Rendijs vienmēr pārsteidz ar savu entuziasmu, bet izlikšanos par beigtu jeb triku "Bang-Bang" suns līdz šim diez ko labi neizprata. Tomēr, kļūstot vecākam un iegūstot aizvien jaunu ar pieredzi, viņš ir izpratis šī trika jēgu. Arī šī gada klipiņā Rendijs lieliski demonstrē savu daudzo gadu pieredzi dažādu triku veikšanā un īsta supervaroņa prasmes!


    © Takšu portāls, Anno 2009