Radošo darbu konkurss NOSLĒDZIES!

Līdz šim radošākais konkurss takšu saimniekiem "Taksis manā interpretācijā" ir noslēdzies. Paldies visiem konkursa dalībniekiem par saviem veikumiem, radošajām idejām un to izpildījumu. Noteikt uzvarētāju nebūt nebija viegli, jo katrs Jūsu radītais taksītis patiešām ir unikāls un neatkārtojams, katrs – ar savu "odziņu".

Taču šoreiz par īpašu centību, radošumu un daudzveidīgo izpildījumu 1. vieta tiek piešķirta Andžellai Lūkinai un viņas izveidotajiem taksīšiem. Jo īpaši mūsu simpātijas iekaroja no knaģiem veidotais taksītis. Kā jau solīts konkursa uzvarētājs balvā saņems sirsnīgo Viljama Brūsa Kamerona grāmatu "Suņa ceļojums". Apsveicam!


KONKURSA DALĪBNIEKI

"Trīs takši Jūrkalnē", iesūtīja Agnese Kurzemniece.


Liene Lauriņa nolēma uztaisīt filcētu brošiņu taksīša veidolā. Process esot diezgan laikietilpīgs un nebūt ne vienkāršs. Bet, redz, kas no tā visa sanāca...


Ludmila Tarasova savas rudās taksenītes Džūlijas iedvesmota nolēma to uzgleznot. Mākslas darbs tagad rotā virtuvi, kur ikviens ciemiņš var to novērtēt un salīdzināt ar "oriģinālu".


Savukārt Andžella Lūkina izveidojusi četrus dažādus taksīšus – viens ir gatavots no knaģiem, otrs locīts un līmēts no krāsainā papīra, trešais – šūts (piespraudīte), bet ceturtais izgatavots no ģipša – tas iekārts diegos un spēj izpildīt dažādas kustības.


    © Takšu portāls, Anno 2009