Takšu portāla LABDARĪBAS AKCIJA 2014

"Par ķepām un astēm!"

20. decembra rīts uzausa tāds neparasts – daudz saulaināks par citiem šīs nedēļas rītiem. Šis ir rīts, kad pošamies uz patversmi, lai kaut nedaudz sasildītu patversmē mītošo dzīvnieciņu nosalušās sirsniņas.

Vēlos pateikt lielu un sirsnīgu PALDIES akcijas dalībniekiem no visas Latvijas, kuriem nav vienaldzīgs nelaimē nonākušo dzīvnieciņu liktenis. Un nav svarīgi, cik daudz un ko mēs ziedojam, pats galvenais – lai ziedojums būtu no sirds.

Šoreiz mums kopā izdevās saziedot 260 kg suņu un kaķu sauso barību un konservus, ar ko esam sasnieguši 2 tonnu atzīmi (kopš 2009. gada akcijas patversmēm esam saziedojuši 2 tonnas un 115 kg). Tāpat sarūpējām arī bļodiņas, kakla siksnas, pavadas, rotaļlietas, kopšanas līdzekļus, avīzes un siltas sedziņas.

"Busiņš piekrauts pilns ar dāvanām, nu varam doties ceļā!” – teic mūsu šoferītis Kūpers!

Šogad saziedoto nolēmām veltīt Jelgavas dzīvnieku patversmei. Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Veterinārmedicīnas fakultātes (VMF) Klīniskā institūta pārraudzībā esošā mazo dzīvnieku patversme sadarbībā ar Jelgavas pilsētas domi tika izveidota 1996. gadā, lai risinātu situāciju ar klaiņojošiem bezsaimnieka dzīvniekiem Jelgavas pilsētas teritorijā. Patversme apkalpo Jelgavas pilsētu, Ozolnieku novadu, kā arī Olaines pilsētu un novadu.

Kā jau katru gadu arī šogad patversmei tika dāvināts rāmītis ar visiem ziedotāju vārdiem, kā arī Takšu portāla kalendārs.

Izmisuši acu pāri, cauri restēm izbāzti, rejoši purniņi un glāstu lūdzošas ķepiņas... Tā ir patversmes ikdiena. Katrs no viņiem vēlas tikt adoptēts. Viņi ir nodoti, taču gatavi dot cilvēkam otru, trešo un ceturto iespēju pierādīt, ka pasaulē vēl ir palikuši labi cilvēki, kas parūpēsies, mīlēs un nenodos. Varbūt kāds no viņiem varētu būt uzticams draugs, kompanjons vai mājas sargs tieši Jūsu ģimenei? Ar patversmes iemītniekiem tuvāk iepazīties var Jelgavā – Kristapa Helmaņa ielā 8 (tālr. 63024665).

Arī 7 gadus vecais taksītis Cēzars tāpat kā visi pārējie ļoti skuma un ilgojās pēc ģimenes, kas viņam Ziemassvētkos uzdāvinātu mājas un sirds siltumu. Un brīnumi notiek, pateicoties tam, ka ir vēl labi cilvēki šajā pasaulē! Pēc mūsu labdarības akcijas noslēguma ievietoju bildes dažādos sociālajos tīklos. Jāteic liels paldies visiem, kuri dalījās ar šo ziņu un padeva informāciju tālāk, līdz tā sasniedza Cēzara jauno ģimeni. Takšu puika tieši Ziemassvētkos devās dzīvot uz Elejas pusi. Tagad viņam ir pašam sava privātmāja un kaķis!

Un ne jau lielveikalu burzmā iespējams notvert svētku sajūtu. Tā atnāk brīdī, kad tu palīdzi kādam, kas pats sev nespēj palīdzēt, dāvājot glāstu, cerību un mīlestību. Es Jums visiem novēlu kļūt par tik labiem cilvēkiem, pār kādiem Jūs uzskata Jūsu suns!

Vēlreiz vēlos pateikt lielu paldies visiem akcijas dalībniekiem, tostarp īpašs paldies mūsu ilggadējiem atbalstītājiem – AS "Tukuma Straume” un personīgi – Ligitai Strodei, "Universitātes Vetfondam”, Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas 7. komercklases skolēniem un viņu skolotājai – Ludmilai Pānei, Latvijas Lauksaimniecības universitātes Studiju centra darbiniekiem, kā arī akcijas "rūķim” – Solvitai Pormalei, kas palīdzēja ziedojumus vākt Rīgā, un visbeidzot – paldies par atbalstu manai ģimenei. Gribētos paspiest roku katram un ikvienam, kurš piedalījās un atbalstīja! Bez Jums visiem – labajiem un sirsnīgajiem cilvēciņiem šī akcija nemaz nebūtu iespējama... Paldies, ka Jūs visi esat un spējat padarīt pasauli labāku! Un paldies manam taksītim Skiperam, kurš jau daudzus gadus iedvesmo labiem darbiem!

Cerot uz Jūsu atsaucību arī turpmāk – Everita Pāne


Par mums raksta:

"Ziedo suņu un kaķu barību Jelgavas dzīvnieku patversmei!"

Jelgavas Vēstnesis, 4.12.2014.

"Dzīvnieku patversmei sagādā 260 kilogramus barības"

Jelgavas Vēstnesis, 22.12.2014., Ligita Vaita

"Ziemassvētku laikā LLU studenti un darbinieki piedalās labdarības akcijās"

Latvijas Lauksaimniecības universitāte, 23.12.2014., Lana Janmere


    © Takšu portāls, Anno 2009