100 SUŅI, KAS MAINĪJA PASAULI

Autors: Sems Stols

Izdevniecība: Zvaigzne ABC

Izdošanas gads: 2013

Lappušu skaits: 176

ISBN: 978-9934-0-3740-5

CENA


"Ko suņi ir paveikuši? Viņi ir izglābuši dažus cilvēkus no drošas nāves. Tomēr daudz vairāk ļaužu viņi ir izglābuši no garlaicības un vientulības. Suņu klātbūtne ir radījusi saviļņojošu piemēru kaujas laukā un drošības sajūtu mājās," atzīst grāmatas autors Sems Stols, kurš šo grāmatu veltījis savam Velsas korgijam Kortnijam.

Suņiem bijusi nozīmīga loma daudzās cilvēkiem svarīgās jomās kā, piemēram – zinātnē un vēsturē, mākslā un literatūrā, popkultūrā un politikā.

Grāmatā spilgti pierādīts, ka suņi spēj mainīt pasauli, iedvesmojot un palīdzot cilvēkiem pieņemt pareizos lēmumus, glābjot viņus no dažādām likstām un saglabājot uzticību līdz pat mūža galam. Šī ir grāmata par drosmīgajiem, gudrajiem un apbrīnojamajiem cilvēka līdzgaitniekiem cauri gadsimtiem.

Interesanti bija uzzināt arī faktus ne tikai no vēstures, bet arī no mūsdienām, kā, piemēram, par labradoru Dorado, kurš bija sava neredzīgā saimnieka pavadonis un 2001.gada 11.septembra ASV terorakta laikā izveda savu saimnieku no degošā debesskrāpja 71-ā stāva.

Everita Pāne


    © Takšu portāls, Anno 2009