Takšu portāla 4. salidojums (1.05.2010.)

Jau ceturto reizi Takšu Portāls kopā pulcināja takšus un viņu saimniekus no visas Latvijas, lai sportotu, sacenstos, izskrietos, izdauzītos, nopeldētos un vienkārši labi pavadītu laiku...

Pasākuma organizatori un vadītāji.

Pasākuma atbalstītāji: "Tukuma Straume" un DOGO, kā arī Husse

Brīvajos atelpas brīžos takši varēja trennēt savas prātas spējas ar "interaktīvajām rotaļlietām".

Šoreiz takši piedalījās sacensībās "Labi audzināts TAKSIS". Vienlaikus laukumā devās 10 dalībnieki, kuriem bija jāizpilda dažādas komandas.

Sacensībās startēja arī paši jaunākie salidojuma dalībnieki, kuri saimnieka dotās komandas izpildīja ne sliktāk, kā pieaugušie.

Viens no sacensību uzdevumiem: ēdiena neņemšana no svešinieka. Suņiem tika piedāvāts kārums un pārsteidzošā kārtā - TIKAI DAŽI to atļāvās paņemt... Saimnieks nedrīkstēja suni raut aiz siksnas, vai kā citādi fiziski iespaidot, kā tikai ar vārdiem sakot: nedrīkst vai fū!

Nākamais uzdevums - šķēršļu josla ar riņķiem.

Takšu saimnieki arī ir gana atraktīvi, lai nodemonstrētu, kā tās lietas darāmas! 

Nākamais uzdevums: tunelis. Arī šeit dažam labam saimniekam nācās iedrošināt savu mīluli izlīst cauri.

Kad plānoju šo pasākumu, biju 100% pārliecināta, ka uzdevumā "ēdiena nezagšana no galda" - vismaz puse "nogrēkosies", taču pierādījās pilnīgi pretējais - no aptuveni 40 suņiem tikai 2 "nospēra" no galda ēdienu.

Suns un saimnieks tika nosēdināti pie galda, sunim priekšā nolikts šķīvis ar "uzkodām". Suni neņemt ēdamo saimnieks drīkstēja pierunāt tikai ar vārdiem. Pēc tam saimniekam bija jāpieceļas un jāapiet apkārt galdam, sakot: "nedrīkst" un arī tad sunim bija rātni jāuzvedas pie galda!

Pārsteidzoši, bet visi suņi izrādījās dikti labi audzināti! 

 

Viens no kucēniem tomēr "sagrēkojās"... 

Kā pēdējā un visgrūtākā disciplīna bija "noturēt suni" pēc iespējas ilgāk sēžam uz platformas pretī saimniekam. Suns tika nosēdināts, saimnieks uzkāpa uz platformas pretī sunim un viņam vajadzēja pēc iespējas ilgāk mēģināt suni pierunāt palikt "vietā". Maksimālais laiks, kas bija jānosēž - 2 minūtes, ar ko arī vairāki "vispaklausīgākie" veiksmīgi tika galā un tikai pēc saimnieka aicinājuma atstāja platformu.

"Takšu Pavasara Maratons" 2010. Startē puikas

 

Startē meitenes

Startē meitenes un kucēni

Apbalvošana.

Augšā: vislabāk audzinātie takši (no kreisās): Zāra, Bella un Amors
Apakšā (no kreisās): "labi audzinātie" kucēni, tālāk: maratona uzvarētāji.

Takšu Portāla Mis un Misters 2010: Rendijs un Fida

Tika piešķirtas arī simpātiju balvas.

No kreisās: Takšu Portāla simpātiju balva - Sārai, DOGO simpātiju balva – Rūdim
 

Tā kā nesen Takšu Portāls svinēja savu pirmo dzimšanas dienu, tusiņa dalībnieki tika cienāti ar jubilejas lielo torti.

Paldies VISIEM, kas atbrauca! Paldies mūsu sponsoriem -  "Tukuma Straumei" un DOGO, Hussei, kā arī Diānai par suņu izklaidēšanu ar interaktīvajām rotaļlietām! Paldies "Dālderiem" par viesmīlīgajām pļavām. Visvislielākais PALDIES pasākuma vadītājai - Laurai! Paldies Jolantai - par lielisko jubilejas torti, Alīnai - par dalībnieku reģistrēšanu, kā arī sirsnīgs paldies manai ģimenei par atbalstu un palīdzēšanu!

Uz tikšanos kaut kad vasaras beigās - rudens sākumā!

Ar cieņu, Everita, Skipers un pārējie...


    © Takšu portāls, Anno 2009