Labdarības akcija "Piepildām bļodiņas!" 2012

Dienā, kad Adventes vainagā tiek iedegta trešā svecīte, dienā, kad „eņģeļi nolaižas pār Latviju”, ir pienācis Takšu portāla 6. labdarības akcijas „Piepildām bļodiņas!” noslēgums.

Ir sasniegts jauns, līdz šim nebijis saziedotās barības daudzums – 430 kg – kas ir gandrīz par 100 kg vairāk, nekā pagājušajā gadā.

Šogad saziedoto nogādājām SLOKAS dzīvnieku patversmei, kurā viesojāmies jau 2010.gada nogalē. Patversmē pastāvīgi uzturas vairāk kā 60 suņu un 40 kaķu. Patversmes īpašnieks un vadītājs – četrkājaino draugu „sargeņģelis” – Gints MELLERS („Latvijas lepnums” 2009).

Patversmei kopā ar ziedojumiem uzdāvinājām arī rāmīti ar visu ziedotāju vārdiem, kā arī Takšu portāla kalendāru nākamajam gadam.

Arī MĒS varam lepoties par padarīto un par cilvēkiem, kas ir mums apkārt un kuriem nav vienaldzīgs nelaimē nonākušo dzīvnieciņu liktenis.

Paldies par Jūsu rūpēm, par katru sarūpēto dāvaniņu, kas nākusi no sirds... Par to ir neizsakāms prieks un gribās pateikt ļoti daudzus PALDIES visu patversmes dzīvnieciņu vārdā!

Pirmkārt jau – PALDIES VISIEM akcijas atbalstītājiem, reklamētājiem un sponsoriem!

Īpašs PALDIES maniem „rūķīšiem” – Zanei Mangalei, Seilai Birnbaumai un Nikai Kotovičai – kuri palīdzēja vākt ziedojumus!

Liels PALDIES arī Ligitai Strodei („Tukuma Straume”), Marekam Vītoliņam („Husse”), laikraksta „Diena” žurnālistei Teklai Šaiterei!

KOPĀ mums atkal izdevās! Uz tikšanos nākamajā gadā!

Everita Pāne


Sirsnīgs sveiciens VISIEM akcijas atbalstītājiem no SLOKAS DZĪVNIEKU PATVERSMES.

http://slokaspatversme.lv/2012/12/23/labdaribas-akcija-piepildam-blodinas-2012/


 


    © Takšu portāls, Anno 2009